sbornik 2014 prebal obrazekV rámci letošního ročníku (2014) semináře Otevřený prostor, který proběhl na přelomu ledna a února v ekocentru Jezírko u Brna (Lipka), jsme se věnovali možnostem komunitního financování. Záznam diskuzí a přednášek se zajímavými příklady z České republiky ale i zkušenosti z oblasti komunitního financování v Anglii od našich hostů Sarah a Paula Sander-Jackson, jsou zpracovány do sborníčku, který si nyní můžete stáhnout:

sborník Komunitní modely financování [4,71 MB]

Tištěná verze sborníku bude k dispozici od konce června v Trastu pro ekonomiku a společnost. V případě zájmu si o ni můžete napsat na info@thinktank.cz.

Seminář pořádala Katedra environmentálních studií Masarykovy Univerzity v Brně a Centrum pro otázky životního prostředí UK ve spolupráci s Trastem pro ekonomiku a společnost.

Seminář Otevřený prostor: Komunitní modely financování a vznik tohoto materiálu byl podpořen projektem MOSUR – Mezioborová síť udržitelného rozvoje (OP VK CZ.1.07/2.4.00/17.0130), který je finančně podorován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem České republiky.

RTEmagicC_logo_opvka_uk_